top of page

Аквапарк "Happy Day", Дніпро

Сьогодні навряд чи когось можна здивувати аквапарком у великому місті, але у Дніпрі до літа 2016 року можна було розраховувати лише на окремі аква-зони чи водні гірки. Перший справжній аквапарк відчинив свої двері 11 червня 2016 р. ним став Happy Day із 7 гірками різного рівня «крутості», басейном для дорослих загальною площею понад 1000 м2, двома величезними ваннами-джакузі кожна на 20 осіб, а також дитячим басейном, зоною відпочинку , баром та ресторанами.

Відвідування аквапарку – це завжди свято, а за відповідного музичного супроводу, він обов'язково буде ще яскравішим і радіснішим. Це завдання і поставило керівництво аквапарку Happy Day перед проектним відділом компанії SoundHouse - поставити та запустити систему фонового озвучування всіх зон аквапарку з можливістю подання рекламно-інформаційних голосових повідомлень. Для виконання поставленого завдання було обрано всепогодні акустичні системи APart, які були встановлені на щоглах освітлення, конструкціях гірок, фасадах будівель таким чином, щоб забезпечити рівномірне звукове покриття всієї території аквапарку. Для живлення всієї системи задіяно два двоканальні трансляційні підсилювачі потужності Electro-Voice PA2250T, а керування системою фонового озвучування здійснюється програмним багатозонним плеєром AMOZzPLAYER. Виконуючи всі функції повноцінної системи озвучування, він є економічно дуже вигідним рішенням за всіма параметрами – від безпосередньої вартості ліцензії та апаратної реалізації, до простоти програмування і управління.

Крім загальної системи фонового озвучування, в аквапарку Happy Day встановлено досить потужну звукопідсилювальну систему для проведення вечірок у районі бару HD BAR, що розташований у самому центрі аквапарку. У літній сезон тут проходить по кілька вечірок серед тижня та по вихідних, тож наші фахівці серйозно підійшли до підбору обладнання, щоб задовольнити вимоги модних ді-джеїв та публіки, а також вкластися в бюджет та не перевищити норми за рівнем гучності звуку у вечірний час. Портальної системи як такої немає - всі чотири двосмугових сателіта Electro-Voice ZX3-90 з максимальним рівнем звукового тиску 131 дБ розміщені на опорах намету навколо бару і складають систему розподіленого звуку. Вони забезпечують рівномірне озвучування на прилеглому майданчику, щоб відвідувачі відчували себе комфортно та могли спокійно веселитися під музику. Самі ді-джеї теж не скривджені звуком – у їхньому розпорядженні знаходиться потужна двосмугова акустична система Electro-Voice ZLX12P, а розташовані біля столу ді-джея сабвуфери Electro-Voice TX1181 з максимальним рівнем звукового тиску 132 дБ не дозволяють їм жалітися на відсутність низів. Ці сабвуфери встановлені в кардіоїдній конфігурації для максимального спрямування звуку на публіку та скорочення розсіювання сигналу. Уся система живиться від двоканальних підсилювачів потужності Electro-Voice Q-1212, а керується цифровим звуковим процесором Electro-Voice DC-One.

За результатами першого сезону роботи система фонового озвучування та звукопідсилювальна система для проведення вечірок отримала лише гарні відгуки від керівництва та персоналу аквапарку, а судячи з кількості відпочиваючих вдень та на вечірках у нічний час, їм вона теж припала до смаку! Тож чекаємо на вас наступного сезону!

bottom of page