top of page

Найбільший «Ашан» в Україні озвучено Electro-Voice

Компанія SoundHouse PRO виконала роботи з проектування, постачання та монтажу системи багатозонної аудіотрансляції у першій черзі нового ТРЦ Rive Gauche компанії «Ашан Холдинг» на Позняках (Київ). «Ашан Холдинг» є французькою корпорацією з більш ніж 50-річною історією, яка володіє мережею супермаркетів та гіпермаркетів по всьому світу, займаючи 11-те місце у світі з дистриб'юції продовольчих товарів.

Запропонована компанією SoundHouse система будується за наступним принципом:

 

На системному комп'ютері встановлено програмне забезпечення AMOZzPLAYER і віртуальна карта DANTE DVS. Попередньо налаштовані в AMOZzPLAYER аудіопотоки від плеєрів, подаються через виходи віртуальної карти DANTE у локальну мережу Ethernet торгового центру і далі приймаються вхідним інтерфейсом DANTE процесора Electro-Voice N8000 OM-1. Після маршрутизації та обробки процесором, сигнал, через модуль виходів AO-1, надходить на багатоканальні підсилювачі Electro-Voice CPS8.5 з картами дистанційного керування та моніторингу RCM810, після чого вже посилений сигнал подається на лінії гучномовців у кожній зоні об'єкта. При необхідності використання локального джерела сигналу (програвач або мікрофон) в окремій зоні, передбачена установка панелі підключення Dante RDL DD-BN31, за допомогою якої сигнал підключеного мікрофону або лінійного джерела може бути переданий з будь-якої точки торговельного центру на модуль OM-1 процесора N8000 або безпосередньо на вхід AMOZzPLAYER як зовнішній плеєр.

Коментар директора компанії SoundHouse PRO Андрія Гарькавого: «На тендер, крім нашої пропозиції системи на компонентах Electro-Voice, були представлені варіанти на обладнанні кількох відомих виробників, але саме завдяки AMOZzPLAYER, ми стали єдиним інтегратором, який запропонував рішення із застосуванням повної автоматизації, дистанційного управління всією системою з будь-якої точки торговельного центру та можливістю практично нескінченного розширення системи, без суттєвих інвестицій у кабельні мережі… Крім витонченого технічного рішення, наша система виявилася ще й найпростішою!»

Переваги нашого рішення із застосуванням апаратних засобів Electro-Voice та RDL, а також програмного плеєра AMOZzPLAYER полягають у наступному:

  • Необмежена кількість зон

  • Простота конфігурації

  • Мінімум обладнання – один комп'ютер, один підсилювач, один контролер і далі необхідна кількість акустичних систем та інтерфейсів для організації 8-мі зон.

  • Просте розширення – просто в будь-якому місці локальної мережі підключається інтерфейс RDL і можна приймати/надсилати аудіопотоки. Таким чином, надалі, можливо створити/розширити аудіомовлення в необмежену кількість зон, за допомогою встановлення лише додаткових акустичних систем та підсилювачів.

 

У даному проекті AMOZzPLAYER дозволяє автоматизувати мовлення великого обсягу різного контенту в необхідну кількість зон, даючи можливість робити наступні дії за розкладом:

 

  • Увімкнення та вимкнення кожної зони

  • Зміна рівня гучності у кожній зоні

  • Відтворення плейлиста (рекламного або програмного) або повідомлення


Ще однією перевагою AMOZzPlayer є наявність web-інтерфейсу для віддаленого керування всередині локальної мережі, а також для зовнішнього керування через інтернет (VPN, RemoteDesktop, TeamViewer), при цьому доступ до програми може здійснюватися з будь-якої точки світу та практично з будь-якого пристрою.


Запропонований варіант системи відрізняється високою надійністю, але додатковим плюсом є те, що всі компоненти відносяться до власної дистриб'юції, тому техпідтримка та сервісне обслуговування можуть бути здійснені нашою компанією у найкоротші терміни та на найвищому рівні.

bottom of page