top of page

Новий якісний звук для люксового автосалону Jaguar Land Rover у Дніпрі.

Влітку 2019 р. клієнт-центр Jaguar Land Rover компанії AELITA у Дніпрі звернувся до нас із замовленням на звукове оформлення автосалону по вулиці Яснополянська. Нам було поставлене просте та чітке технічне завдання – необхідно забезпечити багатозонне фонове озвучування виставкових залів та прилеглих приміщень з індивідуальним управлінням рівнями гучності музики, причому у пріоритеті була можливість дистанційного керування роботою системи за допомогою мобільних пристроїв авторизованого персоналу.

Усього в автосалоні було виділено кілька зон: окремі виставкові зали брендів Jaguar та Land Rover, зони очікування, кафе, зона відпочинку та кімната видачі авто клієнтам. Враховуючи початкову установку на отримання високоякісного звуку, клієнту були запропоновані стельові гучномовці Electro-Voice EVID C8.2LP, які завдяки низькопрофільній конструкції чудово монтуються практично в будь-які системи підвісних стель. У цих моделях використовується низькочастотний гучномовець діаметром 8" з коаксіально встановленим титановим драйвером 1", який забезпечує рівну частотну характеристику в діапазоні до 20 кГц, а акустична камера з фазоінвертором дозволяє забезпечити досить глибокий низ, а також впевнену і щільну середину, особливо в мовному діапазоні. Крім того, стельові гучномовці максимально задовольняють концепції фонового звуку – при достатній щільності установки вони забезпечують звук, який, завдяки практично повній непомітності самих джерел, йде з нізвідки.

Живлення гучномовців та подача різного музичного контенту в окремі зони забезпечується восьмиканальним трансляційним підсилювачем Electro-Voice CPS 8.5 (8 x 500 Вт на 100 В). Всі початкові налаштування та конфігурація системи були виконані в програмній оболонці IRIS-Net, а ось управління музичним контентом за графіком та в ручному режимі, а також регулювання рівнями гучності виконуються в програмному трансляційному плеєрі AMOZzPLAYER, який крім музичного контенту на локальному комп'ютері може транслювати сигнал з Інтернет-ресурсів від iTunes, YouTube Music та інших популярних стрімінгових сервісів до веб-радіо. Для подачі мовних повідомлень використовується мікрофонний термінал адміністратора салону.

Подача аудіосигналу з керуючого комп'ютера, на якому встановлений програмний плеєр AMOZzPLAYER, в трансляційну мережу здійснюється через цифровий мережевий протокол DANTE через пару приймач-передавач D-TPR2A та D-TPS2A виробництва американської компанії RDL.

Особливістю даного проекту стала велика висота стель у виставкових залах, проте це не стало великою проблемою завдяки чудовим акустичним параметрам застосованих гучномовців та їх грамотному розміщенню відповідно до попередньо виконаних акустичних розрахунків.

Наш замовник залишився вкрай задоволений виконаною роботою – підготовчі та монтажні роботи були виконані в стислий термін та максимально акуратно, а новий якісний звук тепер щодня насамперед створює приємну атмосферу при виборі нового люксового авто для клієнтів та комфортні умови роботи для всього персоналу автосалону.

bottom of page