top of page

GOOD ZONE – заміський рай для відпочинку та роботи

Неподалік Дніпра потопаючи в сосновому лісі на мальовничих берегах річки Самарчук розташувався парк сімейного відпочинку GOOD ZONE. 15 кілометрів відокремлюють цей райський куточок від траси Харків – Дніпро, тож гості можуть повністю поринути у відпочинок, зосередитись на своїй роботі чи поринути у програму корпоративних заходів.


На просторій території комплексу розташовано безліч об'єктів - двоповерхові корпуси з номерами різної місткості, окремі будиночки для відпочинку, діловий центр з конференц-і кіноконцертним залом, а також рестораном з чудовою кухнею.


Наше співробітництво із заміським комплексом почалося багато років тому, і ми постійно виконуємо встановлення нових звукопідсилювальних систем або модернізацію систем, встановлених іншими компаніями раніше ще на початку роботи комплексу.


Роботи у 2018 році полягали саме у модернізації систем озвучування ресторану Seezone, Bikini bar на пляжі, а також зони відпочинку Lobby bar. Нашими інженерами була розроблена схема розширення зони озвучення за рахунок встановлення нових акустичних систем EVID S44 в окремих приміщеннях, а також посилення низькочастотної підтримки встановлених систем за допомогою додаткових сабвуферів EVID S40.


Крім того, ми звели управління звуком у всіх публічних зонах (зали ресторану, лобі-бар, санвузли, тераси та інші приміщення) в один центр та підготували мережеву інфраструктуру для підключення програмного багатозонного програвача AMOZzPLAYER, який дозволяє складати різні плей-листи на будні та святкові дні має менеджер повідомлень, а головне ним можна керувати дистанційно через дуже простий і зручний веб-інтерфейс по Інтернету з будь-якої точки світу.


Робота над об'єктами в GOOD ZONE завжди приносить задоволення завдяки чудовій природі навколо, єдина складність полягає в тому, що працювати доводиться лише вночі, коли все навколо завмирає. Але найголовніше для нас – виконання поставленого завдання та позитивні відгуки від замовника!

bottom of page