top of page

Lucia Banquet Hall – початок нової ери високої якості звуку

Працювати у зв'язці кількох компаній над оновленням ресторану з п'ятдесятирічної історією – це велика відповідальність та висока честь. Фахівці компанії успішно провели роботи з реконструкції та оновлення системи звукового оформлення відомого у Дніпрі ресторану Lucia Banquet Hall.

Історія ресторану Lucia Banquet Hall розпочалася ще у 1967 р. під назвою «Полум'я». За цей час ресторан зазнав кількох радикальних змін іміджу та напряму кухні але єдине, що залишилося незмінним – це найвищий рівень сервісу та прагнення у всьому догодити своїм клієнтам. Кожна зміна відбувалася на хвилі актуальних тенденцій – від суміщення підприємства громадського харчування з концертною сценою до організації казино і нарешті вихід на абсолютно новий рівень Банкетного будинку з багатофункціональними залами, які можуть швидко та легко трансформуватися з повсякденного ресторанного залу до зали для проведення різноманітних заходів від урочистих виїзних шлюбних церемоній до корпоративних заходів. Банкетний дім зазнав великих змін і компанії SoundHouse PRO було довірено провести переоснащення всієї системи звукового та шоу оформлення, а також відеосистеми.

Особливістю цього проекту були стислий термін – всього 21 день на демонтаж старих систем, монтаж, підключення та налаштування нових систем, при цьому на об'єкті одночасно працювало кілька підрядників, які мали узгоджувати свої дії при виконанні робіт на загальних ділянках.

Перед фахівцями нашої компанії було поставлено завдання розробити концепцію основної сцени у Великій Банкетній залі, робочих місць звукорежисера, відео оператора та монтажера, а також світлового оператора. Другим завданням було забезпечити комутаційні можливості всього комплексу обладнання для переміщення сцени при зміні конфігурації зали. Для комфортної роботи відео операторів та різних варіантів розташування звукового та світлового обладнання у залах зустрічі гостей та проведення церемоній необхідно було забезпечити мультиформатність підключень відео по всьому залу.

Основне завдання з портального озвучування залу під час шоу-виступів та концертів було вирішено комплектом акустичних систем Electro-Voice TX2152, встановлених у стек на сабвуфери Electro Voice TX2181. В якості моніторних ліній на сцені були задіяні акустичні системи ETX-12P серії Electro-Voice ETX.

Оскільки зал має певні конструктивні особливості, для рівномірного озвучування зали було використано 8 ліній затримки з акустичних систем EVU-1082/95 серії Electro-Voice EVU з індивідуальними налаштуваннями для кожної з них. Основним пультом мікшера стала цифрова мікшерна консоль Midas M32, яка має чудовий вбудований цифровий процесор для роботи з будь-яким колективом в подібному форматі приміщення, а зв'язок зі сценою здійснюється за допомогою цифрового стейдж-боксу Midas DL32. Управління звукопідсилювальною системою здійснюється системним контролером Electro-Voice N8000, який встановлений у системну стійку разом із підсилювачами потужності Electro-Voice CPS 2.12, від яких живляться всі акустичні системи, встановлені у залі. Для комутації всього обладнання було задіяно кабель та комутаційне обладнання компанії KLOTZ.

Оскільки Банкетний будинок Lucia Banquet Hall має кілька основних приміщень, а також допоміжні та службові приміщення, він оснащений системою фонового озвучування, яка має власну систему індивідуального управління кожною зоною на базі керуючого комп'ютера,  та програмного комплексу AMOZzPLAYER. Особливістю даного проекту стала початкова конфігурація управління системою фонового озвучування за допомогою мобільних пристроїв авторизованого персоналу.

Пройдешній бездоганний спекотний літній сезон та традиційно зайнятий осінній сезон весілль дає нам впевненість у правильності застосованих рішень, високій якості встановленого обладнання, виконаних монтажних і пусконалагоджувальних робіт у Банкетному будинку Lucia Banquet Hall.

bottom of page