top of page

Клуб «Madison American Bar&Bowling», Дніпро

Напередодні новорічних свят у грудні 2016 року, у ТРК «Міст Сіті Центр» м. Дніпро, відбулось відкриття унікального боулінг-клубу «Madison American Bar&Bowling» у версії 2.0. Окрім косметичних змін та оновлення обладнання власне боулінгу та бару, керівництво клубу приділило особливу увагу мультимедійним системам клубу. Цією ділянкою робіт займалася компанія SoundHouse разом із компанією Pro Audio Solutions, а саме: були розроблені індивідуальні рішення щодо системи озвучування та системи світлового оформлення.

Звукопідсилювальну систему було повністю оновлено і тепер вона складається з груп акустичних систем Electro-Voice ZX3 та сабвуферів TX1181. Оскільки приміщення має велику площу, у залі встановлено 5 таких груп, що озвучують ігрову зону. Для забезпечення максимальної непомітності системи в інтер'єрі нашими фахівцями було розроблено індивідуальні системи підвісу для розміщення всіх АС під стелею. Зважаючи на рознесене розташування сателітів і сабвуферів у підвісі, для коригування АЧХ та ФЧХ був застосований системний процесор DC-One, який керує обробкою та розподілом сигналу на підсилювачі EV Q1212.

Для світлового оформлення зали було розроблено унікальне рішення щодо попіксельного оформлення світлодіодною стрічкою великих світильників «літаючих тарілок» над ігровою зоною, стельової конструкції над баром та цегляних стін, які в різних кольорах текстурно надають клубу атмосферу вируючого життя та постійного руху. Для проведення свят та урочистих заходів в ігровій зоні були розміщені динамічні світлодіодні голови «споти» Robe, які для кращого промальовування променів були доповнені димогенераторами Robe. Автоматизація та віддалене управління світловим обладнанням здійснюється програмним комплексом Madrix у зв'язці з DMX управлінням програмного контролера Daslight. Відмінною рисою цієї системи є можливість дистанційного керування роботою системи декоративного освітлення та всією шоу-системою, в тому числі, через авторизовані мобільні пристрої під управлінням iOs та Android в один дотик через Wi-Fi.

Ще однією особливістю цього проекту була жорстка вимога щодо термінів та умов виконання робіт – все мало бути завершено до майбутніх свят. При цьому сам заклад ані на день не припиняв свою роботу і приймав відвідувачів у звичайному режимі. Всі роботи проводилися виключно вночі в режимі суворої таємності від відвідувачів і щоранку завершувалися ретельним прибиранням території. Тільки в день відкриття, виблискування всього приміщення яскравими фарбами та гучна музика відкрили відвідувачам очі на те, як радикально змінилося звичне приміщення у новому світлі «Версії 2.0».

Фотографії взяті із сайту боулінг-клубу «Madison American Bar&Bowling»

bottom of page