top of page

Печерська міжнародна школа

Печерська міжнародна школа – це освітня установа нового типу, яка дає можливість здобути шкільну освіту світового стандарту та вільне володіння англійською мовою у Києві.

На початку навчального року 2017-2018 відкрилася друга черга навчальних корпусів, які дозволяють школі максимально відповідати високим вимогам та виконувати взяті зобов'язання. Для технічного забезпечення нових приміщень нашою компанією було розроблено проект системи озвучування, постановочного освітлення та відеотрансляції актової зали школи, а також система багатозонного озвучування.

Згідно проекту, було впроваджено централізовану систему озвучування під управлінням процесора ElectroVoice N8000, який має можливості обробки та маршрутизації 32х32 аудіо каналів.

У залі були встановлені акустичні системи EVF1152S, сабвуфери TX 2181, системи об'ємного звуку ZX3 на спеціалізованих підвісах VSA+TCA+HA, монітори TX1152FM, а що живляться від підсилювачів CPS з модулями дистанційного керування та моніторингу RCM-8.

Портальні системи розміщені на спеціальних конструкціях, що розміщені у ґратчастих системах стелі та дозволяють переміщати світлове та звукове обладнання у будь-яку точку зали. Системи затримки висять на фермах Milos M290, що розміщені 12 метровими відрізками на бічних стінах зали і при необхідності можуть переноситися на стелю у вільному розташуванні на той випадок, коли мобільна швидкозбірна сцена nivtek з 21-го щита 2000х1000мм з двома комплектами ніжок висотою 900 мм переміщається по залі, наприклад, в конфігурації рингу, довгого подіуму для показів або біля будь-якої стіни залу. Завдяки використанню ПЗ IrisNet, перемикання режимів роботи звукової системи залу здійснюється миттєво, а завдяки модулю OM-1, процесор також здійснює повну маршрутизацію багатозонної системи озвучування аудіо мережею DANTE™, причому від головного транслюючого комп'ютера до процесору йде тільки один Ethernet кабель.

Мікрофонний парк актової зали включає великий комплект мікрофонів різного типу та призначення – інструментальні PL33, PL35, PL37, динамічні вокальні мікрофони преміум-класу ND76 і конденсаторні вокальні мікрофони RE410, RE510.

Для світлового оформлення актової зали застосовані прилади зі світлодіодним джерелом – світлодіодні RGBW прожектори ROBE Robin® Parfect 100™ та універсальні світлодіодні поворотні голови ROBE Viva™.

Багатозонна система озвучування всієї школи побудована на базі програмного комплексу AMOZzPLAYER, що дозволяє реалізувати такі завдання:

  • незалежне мовлення у кожній зоні трансляції;

  • об'єднання зон у групи;

  • вибір індивідуальних плейлистів для кожного викладача;

  • автоматизоване включення та вимикання трансляції в кожній зоні;

  • дистанційне управління системою через локальну мережу школи за допомогою будь-якого пристрою (в тому числі мобільного) через веб-інтерфейс.

AMOZzPlayer є ідеальним комплексним рішенням поставлених завдань. Він дозволяє користувачам легко керувати цією системою найбільш зручним, комфортним і бюджетним способом.

Крім актової зали, звуковим обладнанням були устатковані такі зони:

 

  • багатофункціональний спортзал (SX600PIX);

  • центральний хол (EVID C8.2);

  • їдальня (EVID 3.2T);

  • басейн (ZX1i-100T).

Зі спортзали та басейну безпосередньо до процесора N8000 підведені кабельні лінії на KLOTZ MC2000, які дозволяють підключати локальні джерела сигналу – мікшер, ноутбук, мікрофони. Причому, незважаючи на величезну відстань у 150 метрів, через кілька поверхів та в умовах перетину з електричними лініями, жодних наведень, низькочастотного гулу та інших паразитних шумів на кінцевий сигнал не накладається.

Ця комплексна система розкриває практично всі можливості процесора N8000 – як процесора акустичних систем, маршрутизатора та обробника цифрових мереж та аналогових сигналів, а також як контрольний пристрій для підсилювачів.

Для локального озвучування класів музики та драми були успішно застосовані акустичні системи EKX12P та EKX15SP, які допомагають викладачам на уроках музики та театрального мистецтва, передавати дітям найпрекрасніше, що може запропонувати культурна спадщина людства.

Унікальність цього проекту наголошує на тому факті, що генеральний проектувальник "Архіматика" отримав за нього премію на престижному Всеукраїнському конкурсі архітектури та урбаністики "Ukrainian Urban Awards" у номінації "Архітектура громадських об'єктів".

bottom of page