top of page

Проект озвучування площі "Cвободи" у м.Маріуполь для компанії EXPOLIGHT

До 242-ї річниці з моменту заснування портового та промислового міста Маріуполь тут було проведено глибоку модернізацію центральної площі Свободи та Миру. Нова площа стала унікальною не тільки для України – це перша в Європі інтерактивна площа з мультимедійною інсталяцією, у складі якої знаходяться системи інтерактивної лазерної проекції на площу, 32-метровий арковий фонтан з підсвічуванням, 500-кілограмовий бронзовий «Дзвін миру» та Меморіал воїнам-визволителям у вигляді Тризубу. Ідея була розроблена нашими земляками світлотехнічною компанією Expolight з міста Дніпро, а у реалізації брали участь різні профільні компанії, в тому числі компанія SoundHouse.

Нашій компанії було доручено розробку та реалізацію концепції озвучування всієї площі зі світломузичним фонтаном. Враховуючи можливі точки розміщення акустичних систем, вибір був однозначний – тільки системи Electro-Voice серії Sx у версії PIX. Це інсталяційні системи у всепогодному виконанні з вхідними трансформаторами, представлені у двох модифікаціях – Sx300PIX (двосмугова повнодіапазонна система 12'') та Sx600PIX (Sx300PIX + сабвуфер 12'' зі спільною фронтальною сіткою). В інсталяції були задіяні обидві модифікації.

Основна частина площі озвучена шістьма комбінованими системами Sx600PIX, які розташовані на стовпах із голубами, що символізують 25 областей України та АР Крим, і спрямовані на площу із фонтанами. Розміщені на стовпах з боків площі дві допоміжні системи Sx300PIX, спрямовані на сходи-трибуну за площею, на яких можна зручно розміститися, щоб відпочити та спостерігати за дійством на площі.

Щовечора на площі проходить світломузичне шоу, яке супроводжується спеціально створеним музичним контентом, а ще кожен бажаючий може за допомогою QR-коду завантажити програму та створити свого власного дельфіна та запустити його у віртуальне «плавання» площею.

bottom of page