top of page

SOHO – острівець спокою у серці великого міста

Практично в самому центрі ділового та промислового міста Дніпро в ТРЦ CASCADE PLAZA розташувався острівець спокою та задоволення – готельно-ресторанний комплекс з фітнес- та SPA-центром SOHO.


Вишуканий та ексклюзивний дизайн центру, а головне високий рівень сервісу зобов'язують тримати марку та застосовувати в оформленні матеріали, обладнання та рішення такого ж високого класу, тому менеджмент закладу звернувся із замовленням на звукове оформлення своїх приміщень до нашої компанії. Після успішного виконання проекту та проведення бездоганної інсталяції у залах Fintess & SPA, наш проектний відділ розпочав роботу над комплексною багатозонною та багатофункціональною системою озвучування ресторану SOHO.

Наш новий проект включав: систему фонового озвучування всіх публічних приміщень, окрему систему для караоке, роботи ді-джея, а також для проведення святкових заходів та банкетів.

Багатозонна система фонового озвучування передбачає можливість індивідуального вибору джерела звукового сигналу та керування рівнем гучності в кожній із зон.

Звук у залі ресторану було реалізовано всього на восьми акустичних системах Electro-Voice Zx1i-90, які були розміщені у стратегічних точках по периметру зали ресторану та націлені з урахуванням накладання зон звукового покриття. Незважаючи на компактні розміри, ці акустичні системи мають високий рівень звукового тиску. Стриманий дизайн самих акустичних систем чудово вписався у вишуканий інтер'єр залу ресторану та не вибивається із загальної концепції оформлення.


Основною складністю при інсталяції став вибір місця розташування для сабвуферів Electro-Voice Sb122, щоб вони не заважали гостям ресторану і забезпечували належний рівень звукового тиску в низькочастотному діапазоні. Таким місцем, як не дивно, виявилася стеля, на якій вони розташувалися поруч із великим блоком кондиціонера в оточенні гірлянд невеликих дзеркальних куль.

Окрім основної зали були проведені роботи з озвучування тераси ресторану з видом на сучасний мегаполіс – тут по вечорах виступає діджей, а вдень грає фонова музика. Звукова система була виконана на чотирьох низькоомних акустичних системах Electro-Voice Zx1-90, щоб дотриматися загального характеру звуку. Ще один вуличний майданчик – малий літній майданчик, що озвучується трьома компактними інсталяційними акустичними системами Electro-Voice EVID 4.2, яких цілком вистачає для забезпечення фонового озвучування та трансляції ді-джейських сетів з тераси на комфортному рівні гучності.

Живлення системи здійснюється від підсилювачів потужності Electro-Voice Q-66-II, які чудово зарекомендували себе в численних наших інсталяціях, які відрізняються високою продуктивністю, надійністю і, що дуже важливо, високою якістю звуку.


Не залишилися осторонь і допоміжні приміщення – звук супроводжує гостей у будь-якому куточку закладу, навіть у туалетних кімнатах. Тут були встановлені стельові динаміки UniElectronic CSP135/2-20, які живляться від власного трансляційного мікшера-підсилювача UniElectronic UMA-40.

Усі монтажні роботи були виконані надзвичайно акуратно, якісно та в чітко обумовлені терміни, що є нашою візитною карткою та високо цінується нашими клієнтами, які звертаються до нас знову та знову, а головне рекомендують наші послуги своїм знайомим.

bottom of page